067 230 73 43

стилі весілля
Еко – стиль на весіллі

Еко-стиль (грец. eikos – будинок, місцепроживання). Якоїсь унікальної історії розвитку у нього немає, бо сам він не є унікальним, багато форм, деталей є запозиченними у інших стилів. Але це є його перевагою і дає свободу для творчості. В еко стилі немає строгих канонів. Є бескінечна можливість для самовираження.

Про еко стиль почали активно говорити і використовувати не так давно, наприкінці XX століття. Причина – це стан екології в великих містах і прагнення людей створити власний «чистий» світ в своєму житті, на своїй території.

Цей стиль приваблює тим, що він ніби продиктований самою природою. А Ваша Пара є частиною цього світу, частиною природи. В цьому стилі є табу на використання усього штучного – пластику, полімеру. Фарбовані речі задіяні в обмеженій кількості. Еко- стиль може бути, як шикарним (еко шик), так і більш стриманим та природнім. Вибір за Вами.

Для кого підходить
весілля в еко стилі

Як відтворити
еко стиль на весіллі

Місце проведення є основою в даній стилістиці. Заміський комплекс відпочинку, гармонія лісу, нелюдний парк, галявина біля річки – це все може бути чудовою альтернативою міського ресторану і ідеальним місцем для втілення еко - стилю. Головне, щоб вибрана локація находилась в спокійному, тихому та гармонійному місці. Бо тільки в такому місті можливо створити потрібну нам атмосферу, що сприяє справжній релаксації – відпочинку духу і тіла.

Весілля в лісі Ніжна фотозона в саду

Образ нареченої. Легкі, натуральні тканини, наприклад, льон. Демонстративно проста на вигляд сукня.  Взуття або зовсім не потрібне або, якщо не дозволяє місце, легкі натуральні балетки.

Наречена в стилі еко весілля

Сезон, теж має значення. Найкращим для весілля в еко стилі, звичайно, є кінець весни і усе літо, коли усе цвіте, пахне та буяє. Здається, що в цей час сама природа допомагає нам в створенні потрібної живої атмосфери еко - весілля. 

Арка для церемонії на галявині Красиве і оригінальне дерево

Декор в еко стилі. Використовуємо тільки натуральні органічні матеріали: дерево, трава, мох , каміння, льон, мішковина, тощо.

Еко флористика Оригінальна нумерація столів в еко стилі Весільні обручки на еко подушці

По кольорам віддається перевага чистим та однозначним тонам: колір дерева, пісочний,  білий, блакитний, сірий, синій, трав'яний, теракотовий, бурий, чорний в невеликій кількості, блідо-жовтий і інші. Підходять усі природні кольори, що є навколо нас у живої природі  - блакитне небо, приємна зелень листя та трави, синє море, сіро-бура кора дерев...

Еко композиціі на столи Деревяні ящики в декорі Скриня з квітами

В еко флористиці, звичайно ж, ми теж використовуємо все, що нам дає природа.  Лісові та польові квіти і рослини, кущі, фрукти і навіть овочі. Обов’язково мох і різні трави...

Букет нареченої в еко стилі Президіум в еко стилі

Чим пригощаємо на еко-весіллі. Еко Кенді бар  - це  сезонні ягоди, фрукти і навіть овочі. Все наче вирощене і зібране самостійно у власної бабусі на городі.

Полуниця в подарунок Пакетики з виноградом в подарунок Ягідний стіл Ягідні частування

Але якщо дуже хочеться більш різноманітного солодкого столу, то можна додати різні легкі солодощі, які не псуються в теплі…горішки, сухофрукти, домашні пастила та мармелад.

Креативна подача солодощів на весіллі Зручний дисерт для еко весілля Сухофрукти та горішки на еко весіллі

Еко кухня – натуральна та корисна. Святкові страви варто оригінально подати, а стіл прикрасити всим, що знайдете на вже знойомому Вам городі)

Весільні страви в еко стилі Оригінальні еко страви

Подарунки для гостей – тільки натуральні продукти. Вибір надзвичайно різноманітний - домашній конфітюр та варення, квіти в горщиках, мед, карпатський чай та трави, домашні солодощі і т.п.

Мед у подарунок Весільні подарунки для гостей

Єдиний еко стиль повинен супроводжувати всі атрибути Вашого еко - весілля.

Хочете замовити своє весілля в стилі еко?

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^