067 230 73 43

організація весілля
Що відбудеться після Вашого дзвінка

Організація весілля, з чого вона починається? У Вас все починається з бажання і усвідомленого спільного рішення «Хочемо одружитись»... після якого Ви починаєте пошук професійної весільної агенції.

Для нас початок організації весілля завжди починається з Вашого телефонного дзвінка чи електронного листа. І якщо з нашою агенцією Ви знайомитесь вже тут, на нашому сайті, то ми про Вас ще геть нічого не знаємо. Тому перше, що ми пропонуємо – це зустрітись за чашкою кави в зручний для Вас час та в комфортному для Вас місці у Києві. Для тих, хто фактично не є в столиці, запрошуємо до спілкування у Skype.

давайте знайомитись
Перша зустріч

На першій зустрічі ми познайомимося з Вашою парою, з Вашою історією, з Вашим стилем життя, поглядами та переконаннями, а також з баченням Вашого весілля.

Нам важливо зрозуміти про що Ви мрієте, чим захоплюєтесь, як Ви познайомились і як розвивались Ваші стосунки. Що приносить задоволення, а що навпаки, не подобається і не є для Вас прийнятним. Ми проконсультуємо Вас та дамо відповіді на всі запитання. Після нашої розмови ми беремо творчий тайм аут на 5-10 робочих днів.

За визначений термін ми готуємо пропозицію для Вашої Пари – наше бачення концепції, варіанти по місцю проведення та орієнтовний бюджет Вашого весілля.

Друга зустріч. Зустрічаємось на одному із майданчиків, що пропонуємо для Вашого весілля. Ми презентуємо на локації нашу пропозицію. Разом обговорюємо деталі, узгоджуємо бюджет і підписуємо договір про співпрацю. З цього моменту і починається процес організації Вашого весілля нашою агенцією.

Ескіз арки для символічної церемонії Весілля в ескізах

процес підготовки весілля
Як він виглядає очима наших Клієнтів

Ви отримуєте персонального організатора – це професійний помічник, з досвідом організації заходів від 10 років, який знає все, що стосується підготовки Вашого весілля. Приємний в спілкуванні, відповідальний, з готовністю Вам допомогти. Контактує з Вами в зручному для Вас режимі і, в той же час, завжди на зв’язку.

Термін підготовки весілля може бути і 2 неділі, і 1 рік

Для Вас підготовка весілля буде приємною і цікавою, та забиратиме рівно стільки часу, скільки Ви самі забажаєте.

Вся рутина процесу, переговори з учасниками, узгодження складових елементів свята, вирішення стресових ситуацій та форс мажорів залишаються для Вас за кадром. Ми маємо достатній рівень кваліфікації та усіх необхідних спеціалістів по вирішенню різноманітних питань для підготовки весілля будь - якого масштабу в Україні та закордоном.

запрошуємо «за лаштунки»
Як готує весілля наша агенція

Кожного разу, коли ми готуємо весілля ми прагнемо створити особливе свято, від якого будуть в захваті і наша Пара, і Гості. Весілля з унікальною атмосферою, що насичене живими емоціями, щирими почуттями та справжнім коханням. На кожне свято ми дивимось, як на маленьке життя нашої Пари.

Така собі нова, створена нами, казкова реальність. Казкова, бо вона є реальним втіленням мрії нашої Пари.

Як створити реальну казку готових рецептів немає – просто ми любимо свою роботу
і прагнемо до ідеального результату

Як виглядає ідеальний результат?

На нашу думку - це бездоганне поєднання місця проведення, стилістики заходу, декору, флористики, образа нареченої та нареченого, розважальної програми та потрібної атмосфери в одній концепції на одному весіллі.

Ми повністю створюємо захід під Вас:

Весільна арка для символічної церемонії Декор під ідею весілля Весь комплекс весільних послуг в агенції пара
Організація весілля під ключ українським агенством

Ми любимо красиві та вишукані заходи. В одному стилі має бути все, зайвого чи не відповідного елемента на Вашому весіллі просто не буде:

Цікаві рішення для подарунків під ідею весілля Декор зон під ідею та стиль весілля Декорування квітами під стиль весілля

Ми пропонуємо тільки найкращих перевірених нами Ведучих, артистів, акторів, фото та відео операторів для Вашого весілля

Запрошення зіркового виконавця на весілля Запрошення відомого Ведучого на весілля Виступ відомого музичного гурту на весіллі

Ми завжди контролюємо всіх учасників заходу – якість, час, зовнішній вигляд:

Готові Вам допомогти з будь- яким питанням:

Але і це ще не все…

Можна вищеперераховане виконати дійсно бездоганно і це не буде мати ніякого сенсу, якщо випустити з уваги атмосферу весілля. Щоб досягнути потрібної атмосфери протягом усього заходу ми будуємо програму так, щоб викликати у всіх присутніх в той чи інший момент справжні живі емоції.

На протязі весілля Гості відчують доброзичливість та гостинність, захоплення, ніжність, розслаблення, цікавість, здивування, задоволення...

Кожен із Гостей дійсно емоційно проживе з Вами цю, таку особливу для Вас подію,
відчує і побачить, що він саме на Вашому святі … і жоден не залишиться байдужим.

Для створення живої, доброзичливої та індивідуальної атмосфери на Вашому весіллі, наша агенція:

Розваги для дітей на весіллі Танцювальний майстер клас на весіллі Організуємо виступ української зірки на весіллі

день весілля
Що робить наша агенція в день весілля

Готувати місце проведення команда нашої агенції починає за день - два до весілля. Ми перші, хто з'являється на локації. Зустрічаємо всіх учасників, особисто стежимо за технічним таймінгом і підготовкою майданчика до весілля.

Практично в усіх наших заходах кількість задіяних учасників, акторів, артистів, технічного, обслуговуючого персоналу майже завжди перевищує кількість Гостей. У нас працює достатньо організаторів, щоб проконтролювати всі моменти і професійно прокоординувати кожен етап свята.

Якщо у цей день наречена хоче взагалі «забути» про свій телефон,
ми можемо запропонувати супроводжувати її з самого ранку
і узяти весільні клопоти на себе

А саме:

В день весілля до визначеного нами часу завершується монтаж технічого, музичного та світлового обладнання. Всі артисти, які запрошені для виступу на святі, проходять саундчек. Перевіряємо роботу декораторів, флористів, готовність кейтерінгу чи ресторану. Проводимо фінальні інструктажі. Все готово до початку вчасно. 

Ми тримаємо все на контролі і готові до розвитку ситуації у будь - якому напрямку:

Під час самого весілля. Наша команда працює за похвилинним сценарієм і в живому режимі реагує на всі «не прописані» моменти. Ми ненав’язливо та непомітно поряд з нашою Парою і на будь- яке побажання оперативно реагуємо.

По закінченні весілля. Ми подбаємо про таксі для Гостей і доставку квітів та подарунків на вказану Вами адресу.

У зазначений день Ви отримаєте весільні фотографії та відео - ми віддамо їх Вам особисто в руки.

Весілля організація під ключ Організація весілля агенцією Пара

вартість професійної організації
Скільки коштують наші послуги

Ми створюємо красиві та вишукані свята на високому рівні. Заходи, які ми готуємо не назвеш простими з організаційної точки зору. Для того, щоб підготувати дійсно особливе, незвичайне та унікальне весілля для Вашої Пари потрібно мати достатній професійний рівень, досвід в організації заходів та добре розбиратися в нових тенденціях, в весільних трендах, в декорі, в флористиці, в психології, в режисурі заходів, в артистах, в акторах, в Ведучих… в безмежній кількості речей, аж до весільного етикету.

Це колосальна робота та величезна відповідальність і саме тому вартість наших послуг залежить від обсягу нашої роботи. Гонорар нашої агенції за організацію весілля в Києві становить 10% від кошторису заходу. Гонорар за організацію весілля по Україні та за кордоном становить 10% від кошторису заходу ( + відрядження, що в гонорар не входять).

Хочете дізнатись, яким може бути Ваше весілля?

весільні послуги
ЯКІ НАША АГЕНЦІЯ НАДАЄ ДОДАТКОВО

Весілля за кордоном Пропозиція руки і серця Дівоча вечірка Чоловіча вечірка Перша річниця


(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^