067 230 73 43

12 ЛИСТОПАДА 2016
ВЕСІЛЛЯ КОЛЬОРУ МАРСАЛА

Анастасія & Євгеній

Знайомтесь, це -Настя та Женя і вони неймовірні! Природні та відкриті почуттям, людям та світу навколо. Їх чисте кохання настільки справжнє, що ним неможливо не захоплюватись.

Почалась їх історія зі знайомства в інституті. Красиві побачення, цікаві спільні подорожі тривали не довго - до освідчення Євгена у Вінниці, що стало для Насті сюпризом. Женя отримав таке бажане "ТАК".  А ми отримали місяць на організацію весілля. І ось, що ми створили...

 

Чудове враження на нас справила наречена Настя. Вона наче зійшла зі сторінок роману. Щиро та по справжньому закохана, вона ладна за коханим хоч на край світу. І це не просто слова, бо в нашому випадку, Настя покинула своє звичне життя та одразу ж після весілля поїхала за коханим до Лондону.

За декілька днів до весілля - LOve story

Красива сукня з блиском , відкриті плечі, розкішні локони та елегантні «бабусині» сережки перетворили Анастасію в справжню діву.

день Весілля

Найкраща подруга, дружка за сумісництвом, допомагає вгамувати хвилювання та  одягти класичну білу сукню, котру наречена так довго обирала. 

А тим часом вже готовий вінок з живих квітів, що вдало доповнив та підкреслив ніжний образ Насті.

 

Поліграфія та декор

Для поліграфії та в декору ми обрали символічний фрукт - гранат. Гілочку з гранатами використали для дизайну запрошень, номерів для столів, карти розсадки Гостей, іменних карт Гостей, поліграфії для кенді бару.

 

Також гранат ми використали і для дизайну баннеру у зоні президіуму. 

 

 

Справжній гранат додали в усі квіткові  і фруктові композиції  та декор.

 

Для декору просторого залу ми використали деревяні ретро букви з лампочками, ретро гірлянди та мега квіти, котрі наші майстри зробили з паперу потрібних нам кольорів - рожевого, білого і, звичайно ж, кольору весілля - марсалового.

Кенді бар

Стіл з солодощами ми створили в рожево-марсалових тонах. Легкі, ніжні та неймовірно смачні десерти Гостям надзвичайно смакували.

 

Наші солодощі не тільки гарні на вигляд, а смачні і корисні. Ми використовуємо натуральні і найкращі продукти та інгредієнти. Солодощі марсалового кольору, наприклад, були створені нами з додаванням гранатового соку без додаткових барвників та консервантів. 

Символічна церемонія

Ведучою виїздної церемонії  була Ольга Радчук –  надзвичайно талановита актриса театру і кіно, неймовірно чутлива жінка з дуже глибоким внутрішнім світом та особливим почуттям гумору.

Вона знає ті "чарівні слова" від яких Гості, наречені та навіть організатори то плакали, то посміхались.

 

Цікаві моменти

 

 

 

Хвилини суму потрібні щоб відчути емоції радісті, щастя та кохання з новою силою.

 

І, звичайно ж, весільний торт. В нашому випадку - домашній весільний торт з ягодами та інжиром. До речі, торт може бути і красивим, і смачним))

Happy End 

 Фото Весілля Насті та Євгена: ArtPopPhoto production, фотограф Артем Попков

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ, ЯКИМ МОЖЕ БУТИ ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ?

Запишіться на консультацію

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^