067 230 73 43

Фото зона кольору Марсала 

стилі весілля
Весілля в кольорі Марсала

Марсала - це міцне десертне вино родом із Сицилії. Вино «Марсала» буває різним, але особливо полюбилось всім той вид, який готується з суміші білого і червоного винограду і має яскраво виражений рубіновий відтінок.

Відтінок марсала ще в 2015 став трендом індустрії моди, весільна індустрія його з радістю підхопила і вже чотири роки як весілля кольору марсала не здає своїх позицій та продовжує бути модним.

про колір
Який він - колір марсала?

Марсала має червоно-коричневий колір особливого оксамитового відтінку, який в залежності від освітлення та кольорів, що знаходяться поруч, як і саме вино, переливається безліччю різноманітних півтонів від світло-коричневого до темно-бордового.

Колір виглядає дуже благородно та аристократично. Ще він загадковий, сміливий, спокусливий, вишуканий, та, в той же час, доволі холодний та стриманий.

Основа стилю весілля в кольорі Марсала є саме його дивний і незвичайний колір під назвою марсала!

Цей винний колір - колір марсала, в залежності від загальної задумки дизайнера весільної агенції, розбавляють та доповнюють іншими і нейтральними, і більш життєрадісними кольорами: м’ятним, рожевим, кольором зеленої трави, червоним, шоколадним, золотистим та, навіть, жовтим. Не менш цікаво колір марсала виглядає в поєднанні з оксамитовим відтінком блакитного кольору.

Він супроводжує усі складові весілля, починаючи з запрошення, фото зони, декору, сервірування... і закінчуючи весільним тортом.

Фото зона кольору Марсала

З чого починається бажання
одружитись саме в кольорі Марсала?

Можливо це Ваше найулюбленіше вино?

А можливо цей колір Вам пасує в прикрасах, макіяжі, одязі, аксесуарах?

Чи може Ваш коханий подарував Вам на заручини нетрадиційну обручку з діамантом, а оригінальну прикрасу з невимовно красивим марсаловим рубіном?

Якщо є хоч одне ТАК, Ви будете в захваті від свого весілля у кольорі Марсала!

Образ Марсала

Місце проведення та сезон
Для весілля в кольорі Марсала

На свіжому повітрі весілля в будь якому стилі є цікавим та привабливим. Красиві пейзажі в поєднанні з інноваційними декораціями та вибагливим флористичним оформленням виглядають стильно, креативно та сучасно. А наш модний та елегантний колір марсала взагалі можна поєднувати з будь яким природним фоном, навіть, якщо це одиноке дерево в полі.

Марсалове весілля Церемонія весілля в полі

В приміщенні ресторану чи банкетної зали цей насичений і глибокий винний колір може виглядати не гірше. Головне - гарний смак дизайнера та декоратора! Бо, наприклад, в оксамитових тканинах колір марсала виглядає дуже елегантно і витончено, але якщо цей колір перенести на просте полотно, то вигляд може бути простуватим і є ризик, що колір втратить свою унікальність і вже не буде виглядати вишукано.

Весілля кольору Марсала в ресторані Весілля кольору Марсала зимою

Щодо сезонності – весілля в кольорі Марсала не віддає перевагу жодному сезону. Це ідеальний колір для будь-якої пори року.

Декор та флористика
весілля винного кольору

В декорі та флористиці підійде все, що має колір Марсала. При цьому, лише колір використовувати вже не цікаво, все частіше його поєднують з іншими стилями, такими як шеббі шик, ретро, лофт, еко стиль.
Надзвичайно вишукано Марсала виглядає на природному фоні у поєднанні з золотом, красивими стільцями та кріслами, старими підсвічниками та іншими антикварними речами. Оскільки Марсала це колір вина, то можна сміливо додавати до декору виноград та різноманітні винні деталі.

Марсалово - винний декор весільної фото зони

Масивні важкі тканини для оформлення арки, мереживо, флористика та різні «випадкові» елементи, як наприклад кришталеві келихи з розлитим вином в кольорі Марсала – все це створить потрібні кольорові акценти на весіллі. 

Вінтажний марсаловий декор на весіллі Арка для церемонії реєстрації марсалового весілля Квіти кольору Марсала в марсаловому декорі Фото зона кольору Марсала на природі

В декоруванні весілля в цьому стилі строгих правил не існує.
Арка на весіллі в кольорі Марсала може бути і дуже ніжною, якщо квіти винного кольору поєднати з білими.

Ніжна та легка марсалово-біла арка

Срібло та золото з кольором Марсала використовують на пишних весіллях і виглядає це шикарно та рафіновано.

Колір Марсала та золото в сервіровці Поєднання Марсала та золотого посуду Кольори Марсала та золотий в текстилі

Цікавим доповненням будуть квіти, овочі  та фрукти які мають колір Марсала, або наближений до нього.

Букет нареченої Фрукти в декорі Поєднання стилів бохо та Марсала Гранатовий декор

Образ наречених
на весіллі кольору Марсала

Існує безліч варіантів як наречена може підкреслити в своєму образі стиль свого весілля в кольорі Марсала.
Самий сміливий - весільна сукня винного кольору.

Марсалова весільна сукня Романтична наречена

Якщо наречена бажає одягнути саме білу сукню, то колір Марсала можна підкреслити доповнивши свій образ різними деталями та аксесуарами цього вишуканого винного відтінку: фата, весільний букет, квіти чи віночок на волосся, взуття, пояс, помада, манікюр. 

Весільна церемонія Весільний вінок в кольорі Марсала

Дуже красиво і гармонійно наречена в білій сукні виглядає з нареченим в костюмі кольору Марсала. При цьому до образу нареченої достатньо буде додати лише весільний букет або взуття винного кольору.

Марсаловий стиль наречених Наречені в кольорі Марсала

Не зважаючи на те, який саме варіант Ви виберете для свого образу на весіллі кольору Марсала – Ви все одно будете виглядати спокусливо і загадково!

кухня
Чим пригощати Гостей на весіллі в стилі Марсала?

Перш за все - це вино. Обов’язково повинна бути Марсала та інші французькі вина, які Гостям можна запропонувати на професійній дегустації.
Кухня середземноморська або європейська. Великий вибір оригінальних солодощів, різних сортів винограду та фруктів.

Якщо Ви обрали стиль Марсала в поєднанні з золотим шиком (наближеним до стилю Гетсбі), Ваш солодкий стіл може виглядати так.

Марсала в стилі шик Марсалово золотий торт
Кенді бар Марсалово-золоті тістечка

У випадку, більш природного варіанту, солодкий стіл може бути таким.

Літній солодкий стіл Ягідний торт в стилі Марсала

Використання кольору Марсала у весільному торті 

Квітковий торт Чорний елегантний торт Золотий весільний торт

весільний траспорт
Весільне авто винного кольору

Авто може бути як ретро, так і сучасне. А колір краще вибрати Марсала або золотий.

Весільне авто Авто кольору Марсала

Хочете замовити своє весілля в стилі Марсала?

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^