067 230 73 43

Романтичне освідчення і пропозиція руки і серця

Пропозиція руки і серця
Як зробити пропозицію, щоб Вам відповіли «ТАК»

«Є речі, сила яких в їх змісті.
Шепіт на вухо може іноді потрясти, як грім,
а грім - викликати вибух сміху»

«Та, що біжить по хвилях» Олександр Грін

У Вас є кохана людина. І Ви вже внутрішньо дозріли створити зі своєї парою сім'ю. Ви готові зробити пропозицію або задумалися про це, раз Ви на цій сторінці.

І перед тим, як освідчитись, залишилося відповісти на питання:

Ви, напевно, зараз вивчаєте, як це роблять інші. Різні люди обирають різні способи.

Пропозиція руки і серця на пляжі

Одні йдуть найлегшим шляхом, просто вимовивши «Ти вийдеш за мене?» Або «Давай одружимося!». А якщо зекономити на обручці, то цей найлегший спосіб буде і найдешевшим.

Бюджетний варіант - витратитись на щось зовсім недороге і практичне. На фото приклад з піцею та печивом. «Виходь за мене?» просто пишуть на упаковці як можуть чи креативно за допомогою шеф кухаря на самій іжі, або каліграфічно соусом на тарілці. У кондитера замовляють десерт з написом. Записки ховають в печиві, в упаковці з ласощами чи фруктами, в букеті квітів, цукерок. Обручку приховують у їжі чи в келихі з ігристим (ми не рекомендуємо це робити, бо існує вірогідність "з"їсти" чи "випити" обручку та вечір закінчити в кареті швидкої).

Пропозиція на піцці Пропозиція з печивом

Коли Ви закохані, дуже важко мислити і міркувати розсудливо. Легко зробити дурість, іноді і непоправну.

Легко поставити себе і свою кохану людину в незручне становище, не продумавши усього освідчення до деталей:

Всі ці складові впливають на атмосферу і на кульмінацію події, якою є сама відповідь. Прикладів, як роблять пропозицію в мережі 1 000 000. І найбільше переглядів мають відео, коли щось пішло не так. Спочатку або в процесі. Не думаємо, що їх герої свідомо хотіли все зіпсувати.

На фото Ви бачите юнаків, що роблять пропозицію своїм коханим.

Як не потрібно робити пропозицію Пропозиція вийти заміж

Як бачите, у кожного своє розуміння про вибір "романтичного місця". І вже не важливо, чи сам чоловік на фото зліва вибрав для освідчення громадський туалет, чи хтось над ним поглузував.  Важливо, що він там зробив свою Пропозицію. Здивував? Можливо. І ввійшов в ТОП невдалих освідчень по версії користувачів соціальних мереж. Але, чи це він планував і чи його кохана мріяла саме про таке освідчення.

Невдалі експерименти
закінчуються і відповіддю «НІ», і відповіддю «ТАК»

Але ж лише ВІДПОВІДЬ не самоціль. Головне, чому роблять пропозицію - це бажання вразити свою кохану людину, висловити по справжньому красиво свої почуття і подарувати щирі, живі емоції, а може... і втілити мрію своєї коханої/коханого.

Пропозиція руки і серця Освідчення в небі

 

Що Вам потрібно
для приголомшливого освідчення?

Допомога професійних спільників.
Чи замислювалися Ви про те, що за ефектними сценами у фільмах, в шоу, в рекламних роликах, стоїть робота цілої професійної команди, що складається з сценаристів, акторів, режисерів, відеооператорів, каскадерів, технічної підтримки і т.д. і т.п…

Хочете освідчення зробити ідеально з першого дубля? Тоді Вам потрібні помічники - команда для професійного втілення Вашої Пропозиції.
Ми запропонуємо або розробимо разом з Вами, під Вашу пару, найоптимальніший і найвлучніший сценарій Вашого освідчення.

Можна як у фільмі - зворушливо і романтично, а можна в стилі екшн (action). Гра квест? Розіграш або просто приємний сюрприз? Публічно або наодинці? У повітрі або під водою? У замку або на даху? У Києві, в Україні чи закордоном?

Варіантів, дійсно, необмежено божевільна кількість. Ми підберемо для Вас оптимальний, під Ваші побажання, під Вашу пару і під Ваш бюджет. Наша команда організує Ваше освідчення на професійному рівні.

Освідчення на площі

Ми підвищимо Ваші шанси отримати відповідь ТАК до максимальних. І, повірте, відповісти НІ на організоване нами освідчення буде дуже складно.

З чого почати?

Телефонуйте нам просто зараз за телефоном:
+38 067 230 73 43

Або надішліть заявку електронною поштою:
para@para-wedding.com.ua 
і ми зв'яжемося з Вами в денний час.

До речі у нас замовляють ще і організацію весілля.

Залишились питання?
(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^