067 230 73 43

Підготовка до весілля

Підготовка до весілля
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ВЕСІЛЛЯ

Якщо Ви довірили організацію свого весілля нам, тоді все просто. Для Вас підготовка до весілля буде схожа на цікаву та пізнавальну подорож. Всі організаційні питання ми, звичайно ж беремо на себе, але наші молодята не залишаються осторонь і приймають участь. Наскільки активно? Наскільки самі бажають.

завдання, та
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ МОЛОДЯТ

Все що Ви скажете – може бути використано на вашу користь. Чим більше цікавої та змістовної інформації Ви нам надасте, тим краще. Розкажіть про свою Пару все, що вважаєте за потрібним, а ми придумаємо, як цікаво та креативно це використати.

Тісна співпраця. Ми генеруємо ідеї – Ви обираєте, або вносите корективи, тільки так ми отримаємо бездоганний результат.

Список Гостей. Ваше завдання надати нам відомості про всіх Гостей, яких Ви бажаєте запросити. Щоб задовольнити кожного вашого Гостя, нам потрібно знати всі особливості (хто буде присутній на весіллі - родичі, друзі, кількість та вік дітей, кількість та потреби літніх людей, а можливо в когось з Гостей є алергія на тварин, їжу чи запах квітів… і т.п.), ми повинні бути максимально готові до всього.

Стиль молодят. Стиль молодят в одязі та аксесуарах завжди тісно переплітається з тематикою весілля, тому з цим пунктом ми попрацюємо разом, та за необхідністю, залучимо професійного стиліста.

Офіційне одруження в РАЦСІ. Раніше заяву потрібно було подавати щонайменше за місяць, зараз існує тестова програма одруження за 24 години, але, щоб забронювати бажану дату може знадобитись певний час.

Весілля закордоном. Якщо весілля закордоном, то потрібно подбати про організацію зручного трансферу, медичну страховку та документи (для виїзду, та реєстрації офіційного шлюбу чи вінчання за кордоном) для Вас і Ваших Гостей. Ми можемо узяти ці питання на себе.

Жіноча та чоловіча вечірка. Ми дуже рекомендуємо відірватись на повну та гідно відсвяткувати це символічне свято. Потрібна допомога – ми з радістю підготуємо веселу та стильну вечірку для Вас та Ваших друзів.

Love story. Це фото та відео зйомка історії Вашого кохання. Ми придумаємо цікаву ідею для фото та відео історії, в якій Ваша Пара зіграє головну роль та втілимо її в життя.

Перший танок молодят. Він може бути зворушливо-романтичним або енергійно-драйвовим, але обов’язково стильним, красивим і сучасним. Якщо, звичайно трішки попрацювати та підготувати його заздалегідь. Ми запросимо професійного хореографа та поставимо Ваш весільний танок в стилі весілля.

Напишіть Ваші обітниці та клятви. Це пункт повністю за Вами. В день весілля, під час церемонії реєстрації, Ви маєте сказати своїй коханій людині те, що підкаже Вам Ваше серце.

І останнє – Радійте та отримуйте від життя і від своїх стосунків задоволення!

Хочете дізнатись, яким може бути Ваше весілля?

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^