067 230 73 43

Весільні послуги

Весільні послуги
Весільної агенції Пара

Хоч ми і знаходимося у Києві, але вже більше 16 років організовуємо заходи по усій Україні та закордоном. За цей час ми провели більше півтисячі різноманітних по стилю та розмаху свят:

Які три речі
отримують усі наші Клієнти?

СВОЄ ОСОБЛИВЕ СВЯТО

1

Кожен захід ми створюємо унікальним і по справжньому неповторним. Для того, щоб наш Клієнт отримав дійсно особливе свято, ми продумуємо безмежну кількість деталей - як основних складових, так і найменших дрібничок.

А починається наша робота з першої зустрічі. На якій ми знайомимося та прагнемо зрозуміти, про що мріє наш Клієнт, що його захоплює і чого насправді він хоче?

Ми не повторюємо свої заходи, не дублюємо їх… Саме тому, єдине чого ми не можемо для Вас зробити – це не знаючи Вас, не познайомившись з Вами, запропонувати Вам унікальне та особливе рішення для Вашого свята… Тому пропозиціям «навмання оцінити» та «щось запропонувати», ми відповідаємо «ні».

ПРОФЕСІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ ТА РЕАЛІЗАЦІЮ

2

Усіх, для кого ми вже встигли попрацювати об’єднують декілька рис. Це вимогливі люди, які люблять якісні заходи, насолоджуються життям та не йдуть з собою на компроміс, якщо чогось, по справжньому, бажають.

Тому свята, які ми готуємо для таких особливих людей не назвеш простими з організаційної точки зору. Створення індивідуальної концепції, вибір оптимальної локації під концепцію в Україні чи за її межами, розробка стилістики весілля та виготовлення необхідних декорацій, розрахунок детального кошторису, створення розважальної програми під ідею заходу, написання сценарію, по хвилинного таймінгу, складання меню, робота з рестораном ( чи кейтерінгом), запрошення та робота з харизматичними Ведучими, зірковими артистами, професійним церемоніймейстером та акторами, фотографами, відеооператорами, технічне оснащення, виконання райдерів... і т.д., і т.п. – це перелік далеко не всього, що ми робимо в процесі підготовки проекту.

І за це все абсолютно спокійні наші Клієнти, які просто насолоджуються своїм святом і не помічають процесу, що проходить за лаштунками їх весілля. Хоч практично в усіх наших заходах кількість задіяних учасників, акторів, артистів, технічного та обслуговуючого персоналу майже завжди перевищує кількість Гостей. Організація весілля в нашій агенції, з чого починається та як виглядає процес, дізнайтесь більше...

ОСОБИСТОГО ОРГАНІЗАТОРА

3

Під час підготовки заходу, що може тривати в особливих випадках дві неділі - місяць, а зазвичай пару місяців- півроку- рік, кожен наш Клієнт отримує свого особистого персонального організатора.

Це надійний, досвідчений, з високим рівнем відповідальності та приємний у спілкуванні помічник, який володіє абсолютно всією інформацією, що стосується заходу, який готується нашою агенцією. Ваш організатор інформує і контактує під час підготовки Вашого свята виключно в зручному для Вас режимі і завжди на зв’язку з Вами, до - під час – та після Вашого свята (до видачі усіх фото та відео матеріалів).

Усі рутинні, інколи неприємні та нервові переговори з учасниками заходу, узгодження усіх моментів до найдрібніших, контролювання процесу організації на усіх етапах підготовки свята, вирішення форс мажорів - ми беремо повністю на себе і вирішуємо всі організаційні питання без залучення Клієнта, для якого сам процес підготовки виглядає приємним і цікавим.

весільні послуги агенції ПАРА
Що можна в нас замовити

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^