067 230 73 43

стилі весілля
Весілля в стилі «Лофт»

Назва стилю лофт пішла від англійського слова «loft», що означає горище, кімната на верхньому поверсі, сам верхній поверх.

Лофт прийшов в Україну не так давно, хоч і виник в першій половині XX століття в Нью-Йорку, на Манхеттені.

Цей стиль зовсім не схожий на традиційну весільну обстановку в шикарному ресторані. Ідеальна локація для весілля в стилі «Лофт» та, де багато простору, природного світла і повітря - велика площа (від сотень до тисяч квадратних метрів) з відсутністю перегородок з високими стелями, великими і широкими вікнами, з фактурними цегляними стінами, металевими конструкціями і неприкритою вентиляцією. Мінімум меблів і максимум простору.

Зал під лофт Лофт

Переваги
стилю при організації весілля

По перше: локації в стилі лофт можна вдало зонувати під різне призначення: унікальний авторський зал для церемонії реєстрації, оригінальні фото зони, комфортний банкетний зал з великою сценою і просторим танцполом, дитячу кімнату з окремою дитячою програмою для самих маленьких гостей і т.п. Обмежень немає, таке місце можна перетворювати, як душа забажає.

Легкий декор в весільному лофті Весільний кенді бар Шикарний декор в лофті
Весільна сервіровка Стіл наречених

По друге: унікальная практичність лофта при численних можливостях в нестандартності оформлення. Цей стиль може бути дуже економічним і доступним за ціною, якщо Ваше весілля розраховане на велику кількість гостей.

Третім незаперечним плюсом є і саме розташування майданчика. Зазвичай, локації, які підходять для весілля в стилі лофт, розташовані далеко від житлових приміщень, що є перевагою для тих, хто хоче танцювати всю ніч до ранку під виступи улюблених артистів, без обмежень по часу і гучності звуку.

І останнє - лофт відкритий для фантазії. В такому приміщенні легко можна створити насправді індивідуальний і неповторний стиль Вашого весілля.
Щоб надати такому приміщенню урочистості, легкості і теплоти, в оформленні ми використаємо текстиль та різні світлові рішення. Наприклад, гірлянди з невеликих лампочок , шикарні люстри і канделябри, або інсталяції зі свічок різного розміру в старовинних свічниках відмінно впишуться в такий стиль.

Світловий декор Церемонія в лофті Весільний текстиль в лофті

Чудово виглядають великі літери, що світяться. Їх можна як на підлогу ставити, так і прикрашати ними стіни.

Великі букви в декорі лофт Стіна з романтичними написами

Ефектного контрасту додати можна за рахунок розкішних меблів з оксамиту, шкіри і натурального дерева .

Особливої пікантності такому декору надають антикварні і ретро деталі.

Декор весільного лофту Фотозона в стилі лофт

А пожвавить простір флористичне оформлення, яке може бути будь-якої форми і кольорів

Шикарна флористика в лофті Лісове оформлення лофту Яскрава сервіровка на весіллі

Вишукана простота - ось основний меседж стилю Лофт .

Для кого підходить
весілля в стилі «ЛОФТ»?

Пари, що вибирають цей стиль для свого весілля прагнуть бути «не схожими на інших». Люблять все незвичайне і нестандартне, водночас просте і вишукане. Віддають перевагу мінімалізму і лаконічним формам в одязі, в меблях, в техніці. У них порядок усюди: і в житті, і на роботі. Не терпимі до захаращеності в будь яких проявах: чи то в приміщенні, чи в думках.

Хочете замовити своє весілля в стилі «ЛОФТ»

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^