067 230 73 43

стилі весілля
Весілля в стилі Рустік

Нагадаємо, що означає це дивне слово – рустік. Є в латині слово rusticus , що буквально означає «сільський» і походить від лат. rus — «село», «простий», «грубий». Весілля в стилі рустік дійсно просте, але в той же час по домашньому затишне, дуже природнє, гармонійне і стильне. А «грубість» рустіка знайшла своє вираження в натуральних елементах декору, таких як - мішковина, природні матеріали, оброблене дерево, метал.

ознаки стилю
Яке воно весілля в стилі Рустік

Є важливі ознаки рустіку, про які потрібно памятати, щоб витримати цей стиль.

Перша – це місце проведення, що має бути обовязково на відкритому просторі. Поле, галявина, садок, відкритий майданчик в ресторанному комплексі, що нагадує охайний сілький маєток, з природою, садом, городом, клумбами, фермою, можна власним зоопарком.

Місце для церемонії розпису має бути теж на природі, в мальовничому місці. Красива галявина в лісі або в садку, на березі озера або річки, в полі з соняшниками або пшеницею.

Друга важлива ознака: декоративні щасливі двері замість традиційної арки, або арка з дерева чи гілок.

Арка для церемонії в саду Церемонія біля красивої арки Весільна арка із старих вікон Церемонія в ресторані
Церемонія в полі Масивні ворота в квітах Двері в стилі рустік

Третя – декор, в якому використовуються натуральні і природні елементи. Натуральні та легкі квітчасті тканини, мереживо, намисто, квітчастий посуд для бенкету, фото зони, або просто, як посуд для квітів.

Квіти в посуді Фотозона в ресторані Весільна табличка

Побутові вироби із дерева можна сміливо використовувати як декор у фото зонах: дерев’яні сходи, бочки, віконні рами, двері, ящики, піддони.

Доповнити це все копицями сіна, мішковиною, квітами, натуральними каменями і різною всячиною з «бабусиної скриньки» та hand made виробами.

Декор в стилі рустік Осінній рустік Декор стільців Церемонія в стилі рустік
Нумерація столів Квіти в відрі Рустік в декорі церемонії Сільський декор в стилі рустік

Четверта ознака стилю рустік – флористика з простих квітів.  Букет нареченої може бути  абсолютно з різних кольорів і з різних рослин. Польові і лугові квіти, квіти з домашньої клумби, бузок, черемха, шишки, колоски... Головне дотримуватися натуральності та природності. Нічого занадто яскравого і надмірного.

Бочки з квітами Букет нареченої в стилі рустік Соняшники в декорі Гарбузовий декор Квіткові композиції в банці

П'ята – образ нареченої. Проста ніжна сукня з натуральних матеріалів і мережива. Природна зачіска, коси, вінок з живих квітів.

Закохана пара Рустікальна церемонія регістрації Красива наречена

Шоста ознака - весільним транспортом може бути кабріолет, велосипеди або коні.

Вулична фотозона в стилі рустік Весільний кабриолет

І наостанок, про солодощі та подарунки, як «компліменти» для Гостей. Весільний торт і солодкий стіл повинні бути по домашньому смачні, але в той же час елегантні і вишукані. Оригінальна подача на дерев'яній діжці, бабусиному комоді або на спеціальній драбині, лише добавить частуванням шарму.

Оригінальна подача солодощів Весільний торт в стилі рустік Смачні пончики

Подарунки для Гостей. З такого душевного та по домашньому щирого свята Ваші Гості не можуть піти з пустими руками.

Вдалими компліментами для Гостей на весіллі в стилі рустік будуть зроблені з любов’ю різні солодощі - баночки конфітюру, меду, цукерок, обов’язково ручної роботи. Іншим не менш приємним і корисним подарунком може бути натуральне і ароматне лавандове мило.

Мило в подарунок на весіллі Весільний мед Весільні подаруночки

Для кого підходить
весілля в стилі рустік

Ви терпіти не можете пафос і великі пишні весілля? Ви прихильник стильної простоти і ціните речі ручної роботи? Ви плануєте запросити невелику кількість Гостей? У Вас три ТАК. Тоді весілля в стилі рустік Вам підходить.

Хочете замовити своє весілля в стилі RUSTIC

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^