067 230 73 43

Організація весілля - з чого почати?

Організація весілля
з чого почати?

Ви отримали від свого коханого пропозицію, прийняли її і змінили свій статус з неодруженої дівчини на НАРЕЧЕНУ. Що далі? … А далі починається планування весілля! І тут майже у всіх виникає одне і те ж запитання - з чого почати?

Дайте відповіді на питання
РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ КОХАНОЮ ЛЮДИНОЮ

питання №1
Яке саме весілля Ви хочете?

Це Ваше свято. Для того, щоб не розчаруватись і отримати бажане, важливо зрозуміти себе і свою половинку. Чого Вам дійсно хочеться? Про яке свято мріє кожен з Вас? Спробуйте уявити своє весілля в основних моментах і в деталях. Потрібна допомога? Не гайте часу та зверніться до нас.

питання №2
Яким Ви бачите місце святкування свого весілля - країна, місто, локація

Де б Ви хотіли відсвяткувати цей важливий день - в якій країні, та в якому місті? В ресторані, в саду, на пляжі, в горах, на природі, на даху, в шатрі, в замку … …? Варіантів місця проведення є просто безмежна кількість, ми їх знаємо і підберемо для Вас найоптимальнішу локацію. Просто скажіть нам, чого Вам хочеться.

питання №3
Чи будуть Гості і яка кількість?

Подумайте, кого б Ви хотіли бачити на своєму весіллі. Кількість гостей впливає на бюджет свята та на вибір місця проведення.
Приведемо приклад: зал в ресторані, може бути розрахований на 50 чоловік, але якщо фізично усіх 50 розмістити, то місця для програми, цікавих активностей, зон та танців може не залишитись … І весілля перетвориться на суцільний та нудний бенкет…Або, інший приклад, якщо Ви хочете організувати своє весілля за кордоном, то крім весільного бенкету потрібно продумати і прорахувати розміщення та трансфер ваших Гостей у вибраній Вами країні, не говорячи вже про організаційні моменти, найбанальніший з яких це наявність у всіх запрошених Гостей діючих закордонних паспортів.

питання №4
Який бюджет є в Вашому розпорядженні?

Втілення бажань залежить від можливостей. Визначте бюджет або його рамки з самого початку планування Вашого весілля. Є бажання отримати попередню оцінку Вашого весілля від весільного експерта без особистої зустрічі? Заходьте на сторінку Скільки коштує Ваше весілля та дайте відповіді на питання. Пару  хвилин Вашого часу і ми допоможемо оцінити Ваше весілля.

питання №5
Вибір сукні чи образу нареченої

Є наречені, для яких це питання є найголовнішим. І перше про що вони думають – це вибір сукні.
Якщо ж Ви ще не задумувались про це, то вже можна починати. В якому образі Ви себе бачите, і яка сукня буде саме тим весільним вбранням, про яке Ви мріяли. І краще зрозуміти це на початку, щоб вибраний образ, який Вам надзвичайно личить, не створював дисонансу зі стилем, в якому вже готується весілля. Бо вибір сукні в стилі Рустік на своє весілля в стилі Tiffany, не можна назвати вдалим рішенням.

питання №5
Чи вибрали Ви дату весілля і скільки є часу для підготовки?

Підготовка будь - якого весілля потребує часу. І часу для підготовки має буди достатньо. Скільки часу потрібно для підготовки саме Вашого весілля ми зможемо сказати після того, як обговоримо його з Вами і зрозуміємо, що саме Ви хочете.

Швидко, якісно та дешево – це три опції які одночасно в реальному житті поєднати неможливо. Не якісні заходи ми не організовуємо, тому після першої зустрічі, вислухавши Ваші бажання ми Вас зорієнтуємо, скільки саме часу потрібно для організації і який орієнтовний бюджет Вашого свята.

питання №6
Чи обов’язково відповідати на ці питання?

Ви можете обговорити ці питання зі своїм нареченим ( чи нареченою) тет-а-тет або на зустрічі з нами. Це дасть Вам розуміння, яке весілля хочете Ви і Ваша половинка.

У Вас можуть бути однакові або зовсім різні бачення Вашого свята. Ми допоможемо знайти компроміс, зрозуміємо і запропонуємо найоптимальніше рішення для Вашого весілля. Вам непотрібно хвилюватись, бо ми беремо повну відповідальність за планування та організацію під ключ Вашого свята. Ми нагадаємо Вам про всі необхідні речі вчасно, і абсолютно увесь процес організації триматимемо під контролем. А Ви будете насолоджуватись один одним та підготовкою такого хвилюючого і романтичного свята – Вашого весілля.

Хочете дізнатись, яким може бути Ваше весілля?

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^