067 230 73 43

Cвяткування річниці весілля

Річниця весілля
Як святкувати першу і наступні річниці Вашого весілля

Весілля – перше, але не єдине важливе свято у молодій сім'ї. Люди часто жартують, що усі казки чомусь закінчуються весіллям. І що далі подружжя чекають лише сірі будні, труднощі в розумінні один одного та нудний домашній побут. Не сперечаємося, бо впевнені, що хтось таким життям і живе.

Але є маленький секрет і ті хто знають його, своє життя можуть перетворити на реальну, красиву та сучасну lovestory. Хочете зберегти пристрасть в своїх стосунках? Прожити разом до глибокої старості, долаючи усі негаразди і люблячи один одного так само, як і в день свого весілля?
Рецепт сімейного щастя простий: Кохайте і будьте закоханими один в одного. Це одна із вічних цінностей, до якої прагне кожна, без виключення, людина. ВСЕ у Ваших руках. Не соромтеся і не лінуйтесь показати свої почуття своїй половинці. Дивуйте і радуйте. Даруйте подарунки, робіть приємні сюрпризи один для одного та влаштовуйте романтичні вечори. Візьміть за правило відзначати разом із року в рік усі сімейні свята.

5 ідей
як можна відсвяткувати річницю весілля

Одне із особливих сімейних свят в кожній сім'ї – це річниця весілля. Формат і розмах свята кожен вибирає по настрою і по можливостям. Можна відсвяткувати річницю весілля в колі близьких та друзів в улюбленому ресторані в своєму рідному місті чи в улюбленій країні, за кордоном, а можна влаштувати романтичну вечерю на двох при свічках у себе дома. Головне – це нагадати своїй половинці і відчути самому ті почуття, з яких все почалося і які стали причиною створення Вашої сім'ї.

Мабуть для Вас відома річ, що кожна річниця весілля має свою назву і традиції в святкуванні. Але строгих правил не існує. Ми приведемо 5 цікавих універсальних ідей від нашої весільної агенції, як можна креативно відмітити річницю Вашого весілля. І не має значення, що саме за річницю Ви готові відсвяткувати по особливому – ці ідеї будуть доречними і для першої річниці, і для золотого весілля.

Ідея 1
Повторіть своє весілля

На заході є популярна традиція – влаштовувати в річницю, особливо в першу, повторне весілля.

Весільна церемонія на річницю весілля Символічна весільна церемонія на річницю одруження

Наближається річниця з того дня, коли Ви офіційно взяли шлюб і, можливо, у Вас змінилося ставлення до свого весілля в деталях чи взагалі в цілому. Переглядаючи фотографії з весіль друзів і знайомих, відвідуючи різні заходи, подорожуючи, Ви зрозуміли, що хотіли для себе інший формат, інше місце для святкування або просто … іншу весільну сукню…

Звичайно, минуле змінити не можливо... Але хто забороняє повторити своє весілля ще раз?... Вибрати собі нове весільне вбрання, провести символічну весільну церемонію в Україні, в Європі чи на екзотичних островах, з друзями чи тільки вдвох. Нагадати один одному весільні обіцянки. Чому б і ні! В річницю Вашого весілля зробити це буде доречно, зворушливо і надзвичайно романтично.

А для тих закоханих, хто залишився задоволений усім на своєму весіллі і просто відчуває ностальгію по тому дню, ми можем повторити все точнісінько так, як і було рік тому. Про те, як ми організовуємо весілля читайте ТУТ.

Ідея 2
Символічна весільна церемонія під водою

Ваша Пара любить екстремальні відчуття? Можливо Ви мріяли спробувати дайвінг, або підводне плавання вже є Вашим хоббі. В такому випадку, що є більш захопливим, чим можливість знову дати обітниці один одному в дивовижно красивому і для багатьох людей недосяжному місці – на дні моря чи океану

Весільна церемонія під водою на річницю одруження

Ідея 3
Взривна суміш розіграшу з приємним сюрпризом

Хочете по справжньому здивувати в день річниці свою дружину чи чоловіка? Подаруйте професійно організований розіграш.
Розіграш – це моделювання продуманої до деталей ситуації, що ми створюємо навколо однієї людини. Професійний розіграш замовляють, коли хочуть подарувати коханій людині справжні живі почуття. Мета розіграшу - визвати певну емоцію, яку власне і хотіли подарувати для своєї половинки, яку «замовили» (надалі Герой Розіграшу).

Для закоханих ми організовуємо спеціальні розіграші, індивідуально, під конкретну Пару. Наведемо декілька популярних ідей для наших сценаріїв:

Флешмоб як подарунок на святкування річниці одруження

Ідея 4
Lovestory, яке триватиме усе життя

А що ви думаєте з приводу професійної фотосесії в якомусь чарівному місці? Хто ж не любить красивих фотографій, особливо тих, на яких відображені Ви самі – молоді та закохані. Річниця весілля - це відмінний привід влаштувати фотосесію для своєї сім'ї. Тим більше варіацій на тему існує безмежна кількість. Все залежить від фантазії і професіоналізму фотографа і, зрозуміло, ваших власних побажань і переваг.

Сімейна фотосессія на річницю весілля

Ідея 5
Влаштуйте ідеальне романтичне побачення

Одруження - це не привід відмовляти собі в побаченнях з коханою людиною. На побаченні можна робити все що завгодно, головне, щоб Ви разом отримували задоволення. Вечеря в затишному романтичному місці, де Ви двох можете усамітнитись і поспілкуватись - це тільки один із безмежної кількості варіантів справжнього романтичного побачення.

Романтична вечеря на річницю Романтична вечеря на пляжі на річницю одруження

Хочете відсвяткувати річницю свого весілля по особливому?

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^