067 230 73 43

Євген Хмара

Євген Хмара
СтильЛаунж групи, Поп, Ексклюзив, Інструментальна музика
Країна Україна
Проекти "Україна має талант"
"Х фактор"

Євген Хмара - піаніст-віртуоз, композитор.

Як піаніст, Євген Хмара, ще з зовсім юного віку виступав і на музичних фестивалях, і на головних сценах країни: «Палац Україна», НСК «Олімпійський» та «Кремлівському Палаці». Працював з Дідьє Маруані, Олегом Скрипкою, Костянтином Меладзе, Sonique (France) і Barbara Tucker (USA).

Телевізійне шоу «Україна має талант» робить відомим Женю, як композитора: авторські композиції «Казка», «Чарівні годинник» і «Глибина» оцінили глядачі і Женя пройшов у суперфінал шоу.

За плечима Євгена Хмари всеукраїнські концертні тури «Знамення» у супроводі симфонічного оркестру та концертне шоу «Колесо життя».

Виступ віртуоза піаніста Жені Хмари стане прикрасою Вашого свята, лаунж музика на фортепіано у виконанні Жені - подарує естетичне задоволення і  найкритичнішим музичним гурманам, і людям, які. зазвичай, не слухають класичну чи фортепіанну музику. За бажанням, можемо організувати цікавий інтерактив для Гостей "Вгадай мелодію".  А символічна весільна церемонія в музичному супроводі віртуоза піаніста - це справжня казкова подія, яку ні закохані, ні їх Гості просто не зможуть забути.

Женя Хмара - універсальний і професійний піаніст, який може виступати на високому рівні в будь якому складі: соло, в дуеті з вокалістом чи з симфонічним оркестром.  Вибирати Вам. Для прикладу, подивіться, як романтично може виглядати та звучати дует фортепіано + жіночий вокал.

Замовити виступ Євгена Хмари на своє свято можна просто зараз, заповнивши заяву, або зателефонувавши 067 230 73 43

Замовити

*

*

*

*

* поля обов'язкові для заповнення

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^