067 230 73 43

гурт Океан Ельзи

гурт Океан Ельзи
СтильПоп-рок, Арт рок, Інді поп
Країна Україна
Хіти На небі
Обійми
Друг
911
Той день
Відпусти
Дякую
Вище неба
Без бою
Не питай
Все буде добре
Не йди
Нагороди О.Е. не бере участі у проектах: музичних конкурсах чи фестивалях, де учасники змагаються за місця ( для прикладу, як «Євробачення)

Океан Ельзи чи О. Е. – відомий та надзвичайно популярний український рок гурт, який в 2014 році відсвяткував своє 20-ти ліття.

О.Е. люблять і критики, і слухачі. Свідченням любові музичних критиків є багаторазове визнання гурту «Океан Ельзи» - найкращим рок гуртом та лайф гуртом ( гуртом, що працює «на живо») СНД та Східної Європи. Любов слухачів можна визначити по мільйонам проданих дисків та аншлагами на концертах.

О.Е. – музичний гурт, чиї виступи на заходах стають справжньою подією, з легкістю збирає стадіони прихильників.

Експресивні, з потужною роковою енергетикою та справжнім драйвом, в той же час мелодійні та проникливі пісні, музиканти на своїх концертах виконують завжди «на живо».

Виступ ОЕ на весіллі ми організовуємо лише для своїх Клієнтів при замовленні організації весілля "під ключ" або програми весілля (якщо з місцем проведення Ви визначились). Ми можемо поспілкуватись і обговорити Ваше весілля просто зараз. Заповніть заявку на цій сторінці або зателефонуйте 067 230 73 43 

Замовити

*

*

*

*

* поля обов'язкові для заповнення

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^