067 230 73 43

Христина Соловій

Христина Соловій
СтильПоп, Фолк, Етно, А капела
Країна Україна
Хіти Тримай
Под облачком
Хто, як не ти?
Проекти "Голос країни"
Нагороди "Yuna" 2016 — перемога у номінації «Найкращий відеокліп»

Христина Соловій - українська співачка, родом з Дрогобича, яка співає виконує авторські та народні пісні, під супровід та а капела.

Молода співачка стала відомою після своєї участі в телевізійному проекті «Голос країни» в 2013 році, де співала народні пісні і дійшла аж до півфіналу конкурсу. Спражньою інтригою для глядачів стала категорична заява молодої дівчини про свою відмову від участі в проекті, якщо її оберуть Тіна Кароль обо Олександр Пономарьов. Христина також заявила, що не співатиме пісні російської поп культури.

Майже одразу після проекту Христина пише пісню «Тримай» і знімає перший свій кліп. І лише за кілька днів має понад мільойн переглядів на Ютуб – це звучить майже нереально навіть для відомих виконавців.

Виступ Христини Соловій на весіллі ми організовуємо лише для своїх Клієнтів при замовленні організації весілля "під ключ" або програми весілля (якщо з місцем проведення Ви визначились). Ми можемо поспілкуватись і обговорити Ваше весілля просто зараз. Заповніть заявку на цій сторінці або зателефонуйте 067 230 73 43 

Замовити

*

*

*

*

* поля обов'язкові для заповнення

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^