067 230 73 43

Художник Денис Дитинюк

Художник Денис Дитинюк
СтильЕксклюзив
Країна Україна
Проекти суперфіналіст "Україна має талант 4"

Денис Дитинюк - це художник, який працює в техніці швидкісного малювання, суперфіналіст шоу «Україна має талант - 4»

Денис є унікальним художником. Він дивує глядачів своїми виступами з використанням трансформації - коли з початку малюється один образ, а потім у фіналі номеру виходить абсолютно інший. Приклад такого номера дивіться на відео - швидкісне малювання с трансформацією на полотні 1 метр.

Денис доповнює свої виступи такими спец ефектами, як спалах полум'я  - унікальне доповнення виступу, коли несподівано спалахує частина полотна картини, а за мить, на цьому ж місці, виникає абсолютно новий образ!

Денис використовує спецефект ультрафіолет - частина номера проходить при виключеному світлі і глядач бачить, як на його очах, проявляються нові образи. 

А на слідуючому відео приклад "художнього пазлу", який винайшов саме Денис -  коли з декількох полотен виходить цілісна картина. Техніка швидкісного малювання на 3-4 полотнах (загальний розмір проблизно 3м X 3м).

Техніка "Народження картини на 1 полотні ( номер триває десь 7-9 хвилин). Виконується не Денисом, а художниками-учасниками команди Дениса Дитинюка. Художник (або художники) малює фарбами із зворотного боку полотна так, що зі сцени його не видно глядачеві. Під час виступу аудиторія може споглядати, як з"являється кожен мазок покладений на полотно, як барвисті лінії і плями перетворюються в образи, створюючи абсолютно чарівний ефект.

Денис Дитинюк - єдиний швидкісний художник у світі, який доповнює свій номер відео проекцією на полотно. 

Техніка Сплеш з використанням анімації, яка відрізняється надзвичайною мальовничістю, динамічністю і швидкістю виконання - до 5 хвилин. Ця техніка - абсолютна трендова новинка, і вражає абсолютно несподіваним результатом.
Під час шоу на полотно (приблизно 2х1.5 метра) буде проектуватися спеціально підготовлене відео (виключно під тематику заходу). Це буде цікава і динамічна відео історія. В кінці виступу художник заливає полотно різнокольоровими фарбами, - і відразу ж перед глядачами на полотні проступає портрет або композиція. 

Портрет Анастасії Задорожної в техніці сплеш з використанням анімації

Денисом представлено понад 100 ексклюзивних виступів для всесвітньо відомих брендів: Автомобільних корпорацій Porsche, Mazda, Toyota, Scania, будівельних компаній BIGroup і SaintGobain, італійських ювелірних брендів Palmiero Jewellery Design і RobertoCoin.

Серед клієнтів також найбільші банки Африки (UnitedBankforAfrica), Індії (ICICIBank), Казахстану (BankForte), міжнародна компанія KasperskyLab, косметичні бренди AVON і BABOR, Азербайджансько-Американський Альянс, Корпорація BritishAmericanTobacco, найбільший онлайн покер-рум в світі PokerStars і багато інших.

Розроблено понад 130 портретів для виступів по всьому світу. Слова подяки і захоплення від побаченого звучали для Дениса від Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, Міністра спорту Азербайджану Азада Рагимова, італійських ювелірних дизайнерів Карло Пальміері і Роберто Коін, першої леді Азербайджану Наргиз Пашаєва, Олімпійського чемпіона з боксу Володимира Кличка, співачок Люсії Била (Словаччина), Анастасії Задорожної і Анастасія Пальчикової (Росія).

Денис створив команду художників, з якими виступає на приватних і масових заходах в США, Швейцарії, Німеччини, Лівані, Азербайджані, Росії, Франції, Італії, Індії, Словаччини, Казахстані, Африці, Саудівській Аравії.

Замовити

*

*

*

*

* поля обов'язкові для заповнення

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^