067 230 73 43

Вєрка Сердючка

Вєрка Сердючка
СтильПоп, Поп-рок, Фолк
Країна Україна
Хіти Dancing Europe
Чита-дрита
Ха-ра-шо
Дольче габана
Поцелуи (разом з ВИА Гра)
Жениха хотела (разом з Глюк'OZA)
Проекти СВ шоу
Х фактор (суддя)
Євробачення 2017, национільний відбір (суддя) та Гість вокального шоу
Нагороди Гран прі у багатьох гумористичних фестивалях
Фестиваль "Кубок Гумору" Кубок Райкіна
Євробачення (2007) 2 місце
Заслужений і Народний Артист України

Вєрка Сердючка - це мега популярний сценічний образ, який створив Андрій Данилко.

Український комедійний актор, співак, композитор, телеведучий з Полтави почав проект "Верки Сердючки" з комедійних номерів про життя простої Сердючки - провідниці. Виступи на юмористичних фестивалях, своя розважальна программа на 1+1 "СВ-шоу" робить Вєрку Сердючку дуже популярною. І в 2001 року Андрій змінює образ колоритної провідниці на поп - зірку і випускає перший вокальний альбом.
 
Збірник пісень "Ха-ра-шо" отримав титул "діамантового" а Андрій Данилко крім популярності звання "Заслуженого артиста України".
В 2007 році Вєрка Сердючка з композицією "Dancing Lasha Tumbai" представляє Україну на вокальному конкурсі "Євробачення", в Гельсінкі, проходить у фінал і займає 2 місце.
У 2008 році Андрій Данилко отримує звання Народного Артиста України.
 
Новорічні мюзікли без Вєрки Сердючки важко уявити. Кого Вєра тільки не грала... Згадаємо тільки найпопулярніші: сільська самогонниця у "Вечорах на хуторі біля Диканьки", Брунгільда у "Попелюшці", паж Керубіно у мюзіклі "Божевільний день або одруження Фігаро",  шаманка Ксенію у "Сніговій королеві", Світлана Марківна і маніяк Антона "За двома зайцями", Хівря  у "Сорочинському ярмарку", мадам Рішильє у " Трьох мушкетерах", привид у "Дуже новорічному кіно або ніч у музеї", Джин в "Алладіні", Мачуху в "Морозко", Червона шапочка в "Червоній шапочці".
 
Вєрка Сердючка зіграла також себе у фільмі "Пригоди Вєрки Сердючки".  А в 2015 році у фільмі "Шпигунка" Сердючка виконала епізодичну роль Камео.
 
Вєрка Сердючка співає на суржику, російській, англійській та німецькій мові у жанрі поп, та фольк рок, вміє грати на фортепіано та підніме настрій будь кому.
 
Замовити виступ Вєри Сердючки на своє весілля можна у нас просто зараз. Заповніть заявку на цій сторінці або зателефонуйте 067 230 73 43
 

Замовити

*

*

*

*

* поля обов'язкові для заповнення

(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^