067 230 73 43

Весілля 2017

блог весільної агенції пара
 ВЕСІЛЛЯ 2017

Яке воно весілля наступного року?  Що буде модним і які майбутні тренди на весіллі 2017?
 
Ці питання цікавлять усіх, без винятку,  наречених, хто планує своє весілля в 2017 році і  в соціальних мережах, в блогах та в модних журналах вже з’являються статті на цю тему.
 
Ми поділимося з Вами власною думкою, поглядом професійного весільного організатора на весілля майбутнього і дамо декілька практичних порад. 

про весільні тренди 2017
ВЕСІЛЛЯ В СТИЛІ ЧИ СТИЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ?

Найголовнішим трендом в 2017 році є зміна підходу до організації весілля в цілому. Ще до 2016 року популярним бажанням молодят було вибирати для свого весілля певну тематику: колір, сюжет чи модний стиль.  Але вже в цьому році весілля «в стилі» все частіше поступається місцем просто стильному весіллю. 
 
Найголовнішу роль на сучасному стильному весіллі відіграє сама Пара,  історія знайомства та розвитку відносин, всі ті ключові події, які відбулись та вплинули на таке важливе спільне рішення – одружитись. 
 
Весільний декор продовжує бути важливим, але тепер він не перетягує всю увагу на себе, а є доповненням та відображенням історії про молодят.  Функція усіх складових елементів сучасного весілля (весільного декору, флористики, місця проведення, розваг, інтерактиву, програми і т.п.) зводиться до одного - це створення потрібної емоційної атмосфери.
 
 Сучасне стильне весілля

особливості весільного образу 2017
МОЛОДЯТ ТА ЇХ СВІДКІВ

Сьогодні в моді природна краса нареченої. Сучасна наречена підкреслює свою природну красу більш стриманим макіяжем, обирає більш легку сукню, та робить природну зачіску не використовуючи тони лаку та величезної кількості шпильок. Будьте природними та обирайте те, що підійде саме Вам..
Стиль нареченого. Стиль наречених має гармонійно поєднуватись та доповнювати один одного.  Приведемо приклад,  якщо наречена обирає класичну білу сукню, то її нареченому слід також обрати класичний костюм, що, до речі, може бути не лише в чорному кольорі. Яскравості класичним образам можна додати підібравши аксесуари яскравих кольорів, наприклад, метелик жовтого кольору у нареченого пасуватиме до квітів такого ж відтінку в букеті нареченої.
Свідки наречених. Якщо Ви маєте, наприклад, три пари свідків, то потрібно продумати і їх вигляд. Що було до сьогодні? Однаковий колір, фасон, одинакові зачіски, бутоньєрки та букети у всіх свідків.  А що ж змінилось? Ми говоримо впевнене «Ні» клонуванню! Ваші друзі виглядатимуть сучасніше і більш природно в своєму власному стилі.  Вибираємо один елемент, що буде однаковим у всіх: колір, або фасон, або матеріал і створюємо індивідуальні образи для кожного свого свідка. 

Образ молодят та свідків

атмосфера весілля 2017
ВЕСІЛЛЯ З КАМЕРНОЮ АТМОСФЕРОЮ

Ще років п’ять назад більшість пар влаштовували пишні весілля з величезною кількістю Гостей, бо так казали батьки і так робили усі. 
Сучасне весілля  -  це надзвичайно особистий захід для найближчих Вам по крові чи духу людей. Для тих,  хто добре Вас знає та дійсно бажає Вам щастя. Бо лише в колі таких близьких Вам людей можливо створити особливу атмосферу на Вашому весіллі  і саме з цими людьми Вам захочеться поділитись особистим та розказати історію про своє кохання.
 
Для прикладу: Ви та Ваша половинка захоплюєтесь серфінгом, це не просто хоббі, а захоплення, яке змінило Ваше життя. Більш того, всі Ваші друзі також серфінгісти. Думки про пишний банкет у ресторані викликають у Вас обох приступ депресії.  А що Вам заважає перенести святкування свого весілля на берег моря  чи океану? Як Ви дивитесь на весільну церемонію на пляжі, фуршет - барбекю з комфортними лаунж зонами, на пляжі розмістити коктейль бар з улюбленими напоями, DJ з пінною дискотекою на тому ж пляжі та пляжний дрес код…
 
Камерне весілля для серфінгістів

Для тих,  хто любить гори…  Вибираємо місце проведення весілля в горах. На фото приклад камерного весілля в горах в стриманому залі в дереві та з панорамними вікнами.

Камерне весілля в горах

де святкуємо весілля 2017
НОВІ ВЕСІЛЬНІ ЛОКАЦІЇ ТА МАЙДАНЧИКИ

Раніше, будь-яка локація, що не була рестораном, вважалась ризиком, на який більшість пар не згоджувалась. Сучасні пари прагнуть особливої атмосфери, яку не може дати звичайний ресторан, бо він вже в якомусь стилі та має власний декор, який адміністрація ресторану не дозволить кардинально змінювати.
 
Які весільні локації ми можемо запропонувати замість ресторану?  Заміські будинки з зеленою територією і нейтральним оформленням, дерев’яний ангар, безпечні дахи, картинні галереї, музеї, замки, меблеві шоу руми, відкриті майданчики на природі – парк, сад, ліс, поле, гори, красиві місця біля річки чи на березі моря ... 
 
Сучасні Пари готові експериментувати і добре розуміють, чого саме хочуть. Тому, якщо Вашу ідею чи мрію реалізувати в закритому приміщенні ресторану не можливо, а Ви не готові іти на компроміс зі своїми бажаннями, ми підберемо для Вас оптимальну весільну локацію.
 
Оригінальні площадки для реєстрації

весільна церемонія 2017
ЦЕРЕМОНІЯ РЕЄСТРАЦІЇ ВНОЧІ

Надзвичайно красиво та романтично проводити весільну церемонію ввечері або вночі.  
 
Уявіть себе на  даху хмарочоса -  панорама на нічне місто, красива весільна арка з яскравими гірляндами, багато свічок та ретро лампочки… 
 
А як казково нічна церемонія виглядає на природі, в саду чи в парку з величезною кількістю ліхтариків та свічок, ландшафтним підсвіченням дерев, кущів…  Місяць та нічне небо… Щось незвичайне та магічне … У Вас точно не буде відчуття, що Ваша весільна церемонія пройшла, як у всіх.
 
Вечірня церемонія реєстрації

що залишається актуальним в 2017
ЕКО ПРОДОВЖУЄ БУТИ МОДНИМ

Три останні роки найпопулярнішими концепціями були Еко та Рустік. Цей стиль ще не використав свої можливості та прагне розвиватись, тому в наступному році Еко стиль продовжує бути популярним серед наших наречених, доповнюючи себе садово-овочевим розмаїттям та трансформуючись в тематику «Занедбаний сад».  Польові квіти доповнили садові, а флористику в цілому розбавили домашні овочі та фрукти.  Елегантності стилю додали дорогий посуд, меблі та інші вишукані деталі.
 
Еко стиль в моді

про колір
КОЛІР ВЕСІЛЛЯ 2017

Щодо  кольорової гами, сьогодні ми бачимо все більшу різноманітність в палітрах, а часом і взагалі відмова пари від вибору конкретного кольору оформлення.  Мода на колір весілля стає все більш демократичною, тому на осінь 2016 та зиму 2017 Pantone визначив аж 10 модних кольорів:
 
повітряний блакитний(Airy blue)
темно синій(Riverside)
холодний сірий(Sharkskin)
насичено червоний(Aurora Red)
теплий сіро-коричневий(Warm Taupe)
запилений кедр (Dusti Cedar)
соковитий зелений(Lush Meadow)
золотаво - гірчичний( Spicy Mustard)
гончарна глина (Potter’s Clay)
пурпурно-фіолетовий(Bodacious)
 
З першого погляду нічого особливого, але уміло поєднавши деякі з них (не потрібно використовувати всі 10 заявлених вище кольорів одному весіллі), можемо отримати цікавий результат. 
 
Подивіться, як виглядає оформлення весілля в модних кольорах:
 
Запилений кедр Модний колір - соковитий зелений
Пурпурно-фіолетовий колір Модний золотаво-гірчичний колір Колір гончана глина

 

весільна програма 2017
ЧИМ РОЗВАЖАТИ ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ В НАСТУПНОМУ РОЦІ

Сучасні весільні розвари прив’язані до стилю весілля та загальної концепції. Це не просто добірка артистів з різними номерами. Сьогодні весільна розважальна програма детально спланована та розписана похвилинно. І її мета – подарувати справжні емоції та почуття і Парі, і кожному Гостю.
 
Розважальна програма на весілля
 

Фішки та цікавинки в программі весілля 2017

Зазвичай, цікаві фішки та різні дрібнички відіграють важливу роль у створенні атмосфери на весіллі. Роль «фішки» здивувати та розважити гостей, подарувати приємні емоції радості та чогось неочікуваного. Це може бути що завгодно, аби воно не було чимось прісним та повсякденним. 
 
Наприклад на весіллі в еко стилі, що святкується на природі, цікавинкою може бути контактний зоокуточок  з домашніми тваринами - вівці, коза, кролики, маленькі поросятка... З тваринами бажаючі можуть сфотографуватись, погодувати та погратись. Діти від такого зоо куточка просто в захваті. Еко весілля доречно доповнити прогулянками на конях, плетенням вінків, різними творчими майстер класи( гончарство, ковальство, розпис, соломоплетення та вироби ляльок мотанок). Kулінарні станції з приготуванням смачних страв прямо перед Гостями точно зацікавлять усіх присутніх.
 
Чудовою фішкою на весіллі в кольорі Марсала може стати живий павлін. Почастувати Гостей можна гарячим глінтвейном,  провести дегустацію віскі та елітних сирів. А розважити запальними танцювальними майстер класами …
 
Якщо Ваше весілля Ви святкуєте в горах, то головною фішкою стане copter video – це можливість зняти Ваше весілля не лише на землі, але й з повітря, а враховуючи велич гір та надзвичайні краєвиди Ви отримаєте неймовірне відео на згадку про Ваше весілля.
 
Будь-який стиль може мати нескінченну кількість варіантів цікавих фішок, цікавинок та розваг, яких ми продумаємо та запропонуємо саме під концепцію Вашого весілля.
 
Цікавинки на весіллі

маленькі гості
ЩО РОБИТИ ДІТям НА ВЕСІЛЛІ

Практично жодне весілля не обходиться без дітей і, скажемо відверто, це справжня мука для маленьких Гостей, залишити їх не задіяними та не приготувати для них  дитячу програму. 
 
Їм байдуже, що в когось особливий день, бо в них їх важливі дитячі справи - бігати, галасувати та розважатись. Тому, аби батьки мали змогу спокійно відпочивати,  для дітлахів ми влаштовуємо окрему дитячу програму.
 
Дізнавшись вік дітей та інші особливості, ми запропонуємо програму заходів та розваг, яка підійде саме Вашим маленьким Гостям.
Дитячий обідній стіл краще також розташувати окремо, так дітлахи не будуть відволікатись на дорослих, а аніматорам буде зручніше тримати  їх під контролем.
 
Дитячий стіл на весіллі

 

частування весілля 2017
ІЖА ТА АЛЬТЕРНАТИВА КЕНДІ БАРУ

Плануючи частування ми не просто ставимо мету показати гостинність молодят та нагодувати всіх Гостей,  а й використовуємо їжу та напої, як можливість підкреслити загальну концепцію весілля. Ніхто вже не наставляє тарілок з величезною кількістю їжі у «три поверхи», що вже через годину втрачає свій апетитний вигляд та смак. Формат їжі змінюється - вишукана авторська кухня та правильна персональна подача.
 
Якщо Ви плануєте бенкет з невеликою кількістю запрошених, можна подати на столи холодні закуски, а основну страву нехай кожен Гість обирає на свій смак. Фуршет замість бенкету, дає можливість людям більше спілкуватись та більше рухатись. 
 
Ми використовуємо додаткові зони відпочинку та розважальні майданчики і кожен знайде собі розваги до душі. Гості люблять смачні частування, які готуються прямо перед ними, тому різні кулінарні станції не залишаться не поміченими на Вашому весіллі: 
 
канапе бар, салат бар, суши бар, піца бар, гріль бар, кенді бар, лимонад бар,… 
станція елітного сиру…
млинцева станція, станція морозива та вишуканого сорбету, карвінг станція…
пивна станція з свіжим пивом та смачними закусками до нього…
 
варіантів нескінченна кількість…
 
Кулінарні майстер класи – це і цікаво і смачно: розпис пряників, виготовлення цукерок та різноманітного конфітюру…
 
Важливу роль відіграє сервіровка столів, адже це теж елемент декору.
 
Всі ці дрібниці складаються в одну концепцію та мають одну спільну ціль – задовольнити Гостя, якого Ви запросили, створити затишну та святкову атмосферу, тож маємо пам’ятати – будь - яка дрібничка може відігравати дуже важливу роль та вплинути на кінцевий результат!
 
Весільні столи 2017

 

обираємо дату
КОЛИ КРАЩЕ РОБИТИ ВЕСІЛЛЯ 2017 РОЦІ?

Перш ніж відповісти на це запитання, зауважимо - так вже повелось, що сучасне весілля має дві дати: день реєстрації шлюбу в РАЦСІ та день святкування шлюбу. Тому, щоб коректніше пояснити, давайте ці дві дати розділимо, та поговоримо про значення обох церемоній. 
 
Для когось реєстрація в РАЦСІ  - це проста формальність, але насправді, прийшовши в РАЦС, вслухавшись в слова реєстратора і поставивши підпис, Ви розумієте – з цієї миті у Вас почалося нове життя. Вже не Я – вже МИ!  ВИ отримали спільний документ, в якому вказана дата нашого одруження. І саме ця дата для ВАС є символічною, саме в цей день через рік ВИ будете святкувати річницю свого весілля.  Тому саме цей день має бути сприятливий для Вашого одруження. 

Сприятливі дні для весілля 2017

Вже багато астрологів виклали на власних сайтах свої варіанти сприятливих днів для весілля в 2017 році, але ж це дуже відносна інформація, яка не стосується конкретних людей. Тому, якщо Ви дійсно вірите в магію чисел, Вам краще знайти професійного нумеролога, який прорахує власну щасливу дату для Вашої ПАРИ.
 

 Щодо модного тренду відносно дня святкування

 
Як часто Вас запрошували на весілля в понеділок? Мабуть ніколи, але у Вас ще все попереду, бо весілля в будній день - це весільний тренд 2017 року.
 
По перше - це оригінально.
По друге – в будній день простіше домовлятись і з артистами, і з місцями проведення. Наприклад, гонорар будь-якого артиста в будній день менший, є більший вибір по ресторанах та інших закладах, де можна святкувати весілля.
 
А щоб всі Ваші Гості змогли в цей день прийти, просто запросіть заздалегідь, щоб вони мали змогу спланувати цей день для святкування Вашого весілля.
 
Дата одруження
 

головна порада закоханим 2017
БУДЬТЕ СОБОЮ

 
Пам’ятайте, Ви неповторні, особливі та унікальні!
 
Не варто сліпо слідувати модним тенденціям та трендам, шукайте те, що підходить саме Вашій Парі.
 
Важко зрозуміти, як свої бажання втілити на практиці? Звертайтесь до нас. Ми придумаємо, як втілити в життя всі Ваші задуми. 
 
Будьте собою – це головний секрет для щастя і вічний тренд. 
 
Тільки так Ваше життя і Ваше весілля принесе Вам справжнє задоволення, подарує зворушливі та незабутні емоції  Вам,  Вашій коханій людині. А по справжньому близькі люди будуть щиро радіти Вашому щастю разом з Вами.
 
Головний тренд - бути собою
 
Звісно ж, це не все, що ми можемо запропонувати на 2017 рік. Ми підготували багато сюрпризів та несподіванок, якими поділимося  з Вами при нагоді… 
 

Хочете дізнатись, яким може бути саме Ваше весілля?

Телефонуйте нам просто зараз за телефоном: +38 67 230 73 43
 
Або надішліть заявку електронною поштою: para@para-wedding.com.ua
і ми зв'яжемося з Вами в денний час. 
 
Сподобалась ця стаття?
← Натискай «Подобається» і читай нас на Facebook

Дізнайтесь більше про весілля

Шукаємо пару для організації стильного весілля
Переглягути всі статті
Подивитись усі статті
Шукаємо пару для організації стильного весілля
Перший весільний танок у подарунок!


(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^