067 230 73 43

Весілля 2021

ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ 2021.
ЯКими будуть весілля в новому сезоні 

Цей рік так складається, що ми навряд чи зможемо святкувати звичні для нас весілля з будь якою кількістю гостей. Тому ми зібрали для вас усі можливі формати для святкування весілля в 2021 році, а ви обирайте, який підійде саме вам.

Новий формат –
Онлайн чи Гібридне весілля

В 2020 році обставини нас спонукали до онлайн заходів, та зважаючи на ситуацію в світі і в цому році ми вважаємо гібридне  весілля чудовим планом Б. На той випадок, якщо ситуація загостриться і всі заходи будуть під забороною ми зможемо не відміняти ваше весілля, а перенести його  в онлайн.

 Цей формат передбачає наступні варіанти:

- Онлайн весілля. Це означає, що весілля ми організовуємо для наречених, а  гості знаходяться по свох домівках і все свято ми для гостей проходить повністю онлайн. 

- Гібридне весілля. Таке весілля передбачає, що наречені  + невелика кількість гостей святкують разом, а інші гості, або більш дальні, або ті які з інших міст та країх святкують разом з наречении, але онлайн.

Є безліч варіантів, як це все організувати так, щоб було цікаво, красиво та зручно. І у кожному окремому випадку ми продумуємо усе під конкретну пару та вашу ситуацію. Саме тому, не будемо перераховувати і писати про усі, давайте краще обговормо ваше весілля індивідуально.

Давайте обговоримо, яким може бути ВАШе ОНЛАЙН ВЕСІЛЛЯ

 

Запит на організацію онлайн весілля

 

Весілля для двох

Якщо ви обираєте саме цей формат, у вас не буде майже ніяких перешкод. Весілля для двох людей можна організувати будь де, тому  фантазію можна не обмежувати. Єдине, що ми зараз не радимо – закордон.  Там може бути безліч неприємних несподіванок, на відміну від нашої країни. Зате, ми організуємо для вас езперешкодно весілля на двох, в будь якому куточку України. І це може бути дуже крута та цікава історія на двох.

давайте обговоримо, яким може бути ВАШе ВЕСІЛЛЯ ДЛЯ ДВОХ

 

Запит на організацію весілля ДЛЯ ДВОХ

 

Міні весілля – камерний формат

Це вісілля до 25 гостей. Такі міні весілля ми проводили і раніше, але зараз їх актуальність особливо зросла. Вони нічим не відрізняються від класичного весілля, і можуть бути як пишним і дорогим святкуванням на декілька днів, так і весільною вечіркою в спрощеному варіанті. Єдине, ми радимо добре обирати місце для святкування і звернути увагу на заміські заклади та нестандартні локації. Бо ресторани можуть закрити в будь який момент, а на нестандартній закритій локації ми все організуємо приватно під нашого клієнта.

 Що ми називаємо  нестандартна локація?

Це місце в якому люди не звикли святкувати весілля, але разом з тим воно красивее, зручне та безпечне. Ми знаємо багато таких місць, і запропонуємо вам такі, що підійдуть саме вам.

Давайте ОБГОВОРИмо ОРГАНІЗАЦІЮ ВАШОГО КАМЕРНОГО ВЕСІЛЛЯ

 

Запит на організацію Камерного весілля
 


Весілля для 25 гостей +

Якщо ви, все ж, вирішуєте оранізувати звичайне весілля і хочете запросити, наприклад 50 гостей, будьте готові, що ситуація може змінитись і вам доведеться більшу частину гостей запросити на онлайн захід. Якщо для вас це не проблема, можемо готуватись, але місце потрібно обрати таке, що відповідає усім санітарним нормам. Наприклад, якщо у вас 50 гостей, приміщення для святкування потрібно обирати як на 150 гостей. Крім того весільний бенкет краще робити на свіжому повітрі, в шатрі, на даху або в приміщенні, що дуже добре провітрюється. Так набагато простіше організуват весілля вашої мрії і забезпечии повну безпеку усім гостям. 

Давайте ОБГОВОРимо, яким може бути ваше ВЕСІЛЛЯ 

 

Запит на організацію  весілля

 

 

Де краще святкувати весілля в цьому році?

Цей рік особливий і ми за безпеку кожного. Саме тому, всі заходи ми переносимо на свіже повітря. Ми вже підшукали для вас багато безпечних варіантів на будь який смак.

Для тих, хто хоче святкуватии у місті – у нас є безліч безпечних нестандартних локацій з красивими дворами, природними ландшафтами та видовими дахами. Якщо вам хочеться подалі від міста, ми також знаємо красиві локації.

Яким може бути місце ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ

 

Запит на БЕЗКОШТОВНУ консультацію

 

Сподобалась ця стаття?
← Натискай «Подобається» і читай нас на Facebook

Дізнайтесь більше про весілля

Весільні тренди 2021
Переглягути всі статті
Подивитись усі статті
Весільні тренди 2021
День Закоханих 2022. Як освідчитись красиво


(097)532-23-38
para@para-wedding.com.ua
^